Miot "I"

" Sisters point " Miot I

ur. 29.08.2012

Rodzice:

S*Kaviandoo Katt Cobolt  &  Alison Calvados*PL 

Tym razem mniej kolorowo , ale równie pięknie ! Mamy dwie śliczne owieczki. Narodziny kociąt to dla nas zawsze niezwykłe i wzruszające wydarzenie. Koci poród to emocje nie do opisania, cudownie w nim uczestniczyć ... Liczymy że i tym razem trafią nam się wspaniałe domy i ludzie o wielkich sercach :)


Obserwując rozwój "Coboltowych Dzieci" - miot G, postanowiłam powtórzyć krycie z tego skojarzenia. Maluchy wyrosły naprawdę pięknie :)

ALISON jest moją wielką miłością i niesamowitą dumą z naszym przydomkiem. Odniosła duże sukcesy na międzynarodowych wystawach. Oprócz ocen doskonałych otrzymała również wyróżnienia i nominacje: Nom Bis -najlepsza w typie, Biv - najlepsza w kolorze,BOS- najlepsza z kotek dorosłych.

COBOLT to piękny muskularny kocur importowany ze Szwecji z dobrym rodowodem. Przekazuje swoim dzieciom cudowne charaktery i nieziemsko piękne uszy! Pokładam wielkie nadzieje związane z tym kryciem, a co za tym idzie miotem pięknych kociąt w super typie.

 

Iris Calvados*PL

DRX n33

Zamieszkała we Francji u Joanny, wcina żaby i jest bardzo szczczęśliwa.

 

I'M Ztass Calvados*PL

DRX n33

Zamieszkała szczęśliwie w Szwecji u Moniki . Ma towarzystwo psów, ptaków i ogromne akwarium , w które wpatruje się godzinami ...