Odpowiedzialne domy to nasza radość ...

Dzisiejszy post o bezpieczeństwie i osiatkowaniu balkonu, zwłaszcza gdy mieszkamy wysoko!

Serce się raduje gdy otrzymuję zdjęcia z nowych domów i widzę jak wspaniale nowe rodziny przyjmują  nasze maluchy. Jednym z przykładów na wzór jest  DOM, w którym zamieszkał  nasz X- Man. Magda i Adam zaczęli od najważniejszego, czyli zabezpieczenia balkonu ! W związku z tym że wiosna już zagląda nam w okna postanowili osiatkować balkon, następnym krokiem było własnoręczne wykonie drapaka, które już nie nadszarpnęło budżetu a efekt znakomity :) Tata Magdy posiał  "wnukowi" owies w skrzynce :) ma już 4 cm :)  a Magda z Adamem zakupili  hamak montowany na ścianę by umilić mu wypoczynek. Próba generalna już była:)  X-Man zachwycony, następnego dnia stał przed drzwiami i prosił by go wypuścić :)

Kochani! Z takiego zabezpieczenia korzyści mamy i my domownicy. Możemy cieszyć się świeżym powietrzem przy otwartym balkonie, nie stresując się bezpieczeństwem kota. 

Magdusia dziękuję za Xsusiowe szczęście !

Komentarze

Magda • Sprawianie przyjemności
Sprawianie przyjemności naszemu "kociemu" synkowi to sama radość. Jest naszym małym dzieciaczkiem, którego wszyscy kochamy i kochać będziemy, a i on codziennie okazuje nam swą miłość i zaufanie. Co do odpowiedzialności, najlepiej odzwierciedli to cytat, z mojej ulubionej książki: "Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś." Antoine de Saint-Exupéry – Mały Książę
babcia Krysia • Znam Xmena osobiście jest on
Znam Xmena osobiście jest on kochany i rozpieszczany i żyje jak w bajce

Dodaj komentarz