O Nas

Nasza wielka przygoda z tą wyjątkową rasą rozpoczęła się w lipcu 2007 roku.

Pierwsza zamieszkała z nami Elin. To ona pokazała nam jak cudownie jest mieszkać z kotem i jak wiele właśnie kot, wnosi w życie człowieka. Po czasie przyszła fascynacja rasą i zainteresowanie wystawami.  Nasze koty są integralną częścią rodziny. W to co robię wkładam wiele serca, a praca związana z hodowlą jest moją pasją. Jestem szczęśliwa że oprócz kociąt kolankowych, które jak wiemy są najszczęśliwsze udało mi się wyhodować i takie,  które przynoszą radość z ringu ...dzięki tym chwilom czuję się spełniona i szczęśliwa jako hodowca. Hodowla ma charakter typowo domowy a w jej prowadzeniu pomaga mi mąż Dariusz i dwójka dzieci - Weronika i Filip.

 

To jakie są nasze koty, nie ma znaczenia czy to kot Perski, Brytyjski czy Devon Rex. Każdy przedstawiciel swojej rasy może być cudowny! Bardzo ważną rolę odgrywa tu socjalizacja - bardzo dobra socjalizacja. Kocięta nie rodzą się agresywane. Te wszystkie "dzikuski", które można spotkać to nie ich wina tylko właścicieli albo smutnego losu kiedy dorastały pozbawione czułości. Maluchy od pierwszych dni należy UCZYĆ MIŁOŚCI , muszą czuć się kochane i bezpieczne. Zapach człowieka musi im być bliski tak samo mocno jak mamy i rodzeństwa.

Hodowla to nie tylko radość, ale też trud podejmowania decyzji, podwójna odpowiedzialność za nasze koty. Dzisiaj już wiem, iż kierując sie zasadami, czystym sumieniem oraz wiedzą i doświadczeniem jestem w stanie hodować koty zdrowe, szczęśliwe, takie które sprawią wiele radości swoim nowym właścicielom. Zarówno koty dorosłe jak i maluchy mają do dyspozycji wszystkie te miejsca które mamy i my :) Dzięki temu  są ufne, nie boją się odgłosów życia codziennego, zwyczajnie potrzebują człowieka...

Jestem szczęśliwa :) ... Uwielbiam to co robię i cieszę się, że mogę się  tym dzielić z ludżmi z całego świata. Nasze koty mieszkają w całej Europie: W Szwecji, Norwegii, Anglii, Brukseli, Belgii, Niemczech, Francji , Moskwie, Szwajcarii, Bratysławie, Finlandii Włoszech a także za oceanem w Las Vegas , Atlancie / Stan Georgia , Dallas i Connecticut  :)

Mam nadzieję że ta strona wprowadzi Państwa w atmosferę naszej hodowli , zapozna z wszystkimi futrzanymi członkami devonkowej rodziny i sprawi, że pokochają Państwo tę rasę tak mocno jak my :)

Sama już wiem, że dom bez nich nie byłby tym magicznym miejscem, którym jest teraz...

Alicja Krawczyk

 Nasze kocięta trafiają tylko do domów, w których są oczekiwane i będą kochane lub do hodowli, które prowadzone są w prawidłowy sposób, bowiem hodowla to wielka odpowiedzialność na długi czas.

 

Nasza hodowla jest zarejestrowana w Klubie No Problem , należącym do Felis Polonia (FPL), która znajduje się pod patronatem (FIFe) - największej Międzynarodowej Federacji Felinologicznej na świecie.

  

       

 

Tutaj można zobaczyć na żywo nasze kocięta :)

Jeśli masz ochotę , możesz odwiedzić nas również tutaj : 

 

We wszystko co potrzebne naszym ogonkom zaopatruje nas Zooplus.

www.zooplus.pl

 

Opiekę medyczną nad naszymi kotami sprawuje doświadczony lek. wet. Przemysław Pobłocki.

 

NASZA HODOWLA ZAOPATRUJE SIĘ TYLKO W DRAPAKI RUFI! TO JUŻ TRZECI ! WSPANIAŁA  JAKOŚĆ, ESTETYCZNE I UWIELBIANE PRZEZ NASZE KOTY.

 

 

 

Prowadzenie strony: Alicja Krawczyk

Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody hodowli zabronione!

© Devon Rex Cattery