Nowości

Dziewczynki Queenie i Ciastusia już z nami :)

Po przyjeżdzie Helenki Ciastuś poczuł "wiatr w uszach " :) i jak nigdy wzięło go na dzieci :) Rozpieszcza mnie ostatnio dziewczynkami  bo i tym razem mamy dziewusie :)

Domowe przedszkole , Helenka i jej dobra energia ...

Odkąd pojawiła się  Helenka, w naszym domu zagościła radość i zaszło wiele pozytywnych zmian. Jest cudowną opiekunką dla kocich dzieci i wspaniałą przyjaciółką dla naszych kotów i nas. Dziewczynki Titku skończyły już sześć tygodni. Od czwartego tygodnia są w pełni kuwetkowe , wspaniale socjalizują się , są ufne i radosne...

Zakochany Ciastek a wszystko za sprawą rudej Heleny :)

Ciastuś nigdy nie był typem macho... Jest delikatnym kocurkiem i wspaniałym ojcem. Mieliśmy trudny okres bo słabo krył ...odkąd pojawiła się w domu Helenka, zmienił się nie do poznania. Trafiła go strzała amora i to tak mocno że chwilami go nie poznaję :) 

Różnica trzech tygodni ...

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać jak bardzo przybieraja maluszki w pierwszych tygodniach życia. Dlatego ważne jest by w tym okresie szczególnie zadbać o mamusie bo one wszystko co najlepsze ściągają z mlekiem .

Dzieci Klary skończyły 4 tygodnie...

Dzieci Klary skończyły 4 tygodnie i mają już swoje miejsce na ziemi . Dominique zamieszka w Polsce a jej brat Damien w Holandii.

Na zawsze razem ..

Kochani, Pamiętacie to rodzeństwo ? Byli sobie przeznaczeni od narodzin. Jedno było zawsze cieniem drugiego. Zamieszkali szczęśliwie jako przytulasy u Kochanej Pani Marty. Na zawsze razem ...

 

Strony