Nowości

Halo, jestem i żyję :) !

Witajcie Kochani!

Przepraszam że Was zaniedbałam ale aparat odmówił mi posłuszeństwa muszę go zawieść na serwis może reanimują :) Zapraszam na nasz instagram tam codziennie nowe porcje kasztanków. Od dzisiaj będę sukcesywnie uzupełniać zaległości a jest tego troszkę więc wybaczcie bo nie ogarnę tego  jednym podejściem! Marzec i kocie rządze były w tym roku nie do zniesienia choć na efekty cudownie się patrzy:)  Zaglądajcie! 

Uwielbiam ich rozwój!

Zapraszam Was do mojej bajki ....gdy klikniesz w zdjęcie ukryta niespodzianka :)

To lato zapowiada się u nas kolorowe i bardzo intensywne. Był moment że zachłysnęłam się pointami ale to te kolory zdecydowanie bardziej mnie ekscytują. Każdy kolorowy poród jest jedną wielką puszką pandory, niespodzianką i ogromną radością. Zapraszam Was gorąco do mojej bajki ...

Aniołki Charliego!

Tinkerbell zamieszkała z naszym Manu :)

 

Mamy dostępną dziewczynkę do kochania. Tinkerbell to córeczka naszej Titu i Ciastka. Malutka jest już po zabiegu sterylizacji i może wyruszyć w najważniejszą podróż swego życia! To słodka kokoszka , żywa iskierka ale lubiąca kontakt z człowiekiem.

Edit. Tinki zamieszkała z naszym Manu :)

Myszy wkroczyły do akcji :) klik!- niespodzianka :)

W Calvados zalęgły się myszy :) Jako pierwsza rozprawiła się z nimi Tinkerbell nasza mała bystra dziewczynka :) Malutka jest jeszcze dostępna :)

Strony