Nasze koty

Yoko PasoDoble*PL

ur.13.03.2020

DRX f23

 

 

Ronja Calvados*PL

ur.24.03.2021

DRX d09.22

 

Sophia PasoDoble*PL

ur.15.12.2018

DRX f09

 

Sophia to zupełnie nieplanowane dziecko :) Poraz kolejny przekonałam się że to czego nieplanuję  jest strzałem  w przysłowiową 10!...

 

Penelopa PasoDoble*PL (Helenka)

ur.20.05.2018

DRX d09

Penelopa w domu Helenka, to śliczna rudo biało dziewczynka o bursztynowych oczach.Przyjechała do nas z hodowli PasoDoble*PL Katarzyny Szeligiewicz. Ma przepiękną sylwetkę, dobre futro i cudowną główkę , która  cały czas  pracuje i to w dobrym kierunku. Myślę że czas będzie jej dobrym sprzymierzeńcem :) Przez biel , którą ma na sobie ucieszy nas w przyszłości kolorowymi dziewczynkami a i na kolor point możemy po niej liczyć. Teraz niech rośnie a czas pokaże swoje, bo przecież to on pisze najlepsze scenariusze ..Helenka odmieniła mój świat ... pomalowała go kolorami tęczy. Kocham ją tak bardzo że mocniej się nie da.

 

 

Piper Calvados*PL (Titu)

ur.01.11.2014

Grupa krwi  A

DRX f 32

niesie rozjaśnienie :) 

Titu to córka naszej J-Queen Calvados*PL  i S*Kaviandoo Katt Cobolt , niebieskiego pointa,  kocurka importowanego ze Szwecji . To mała trzpiotka , która totalnie zwariowała na moim punkcie :) Czasami mam wrażenie że myśli iż to ja jestem jej mamą. Titku jest miłością Ciastusia. To niesamowite ale między nimi naprawdę iskrzy... Jest jak wino , z wiekiem coraz piękniejsza ... mój ulubiony typ Devona. Piękna klinowata główka i to spojrzenie zgredziowate, które kocham  w niej do szaleństwa... a tak naprawdę to wieczny dzieciak, kochany, nie mający nic wspólnego z tym grożnym spojrzeniem, to latające  Tsunami , którego wszędzie pełno! Titku niesie rozjaśnienie, dzięki któremu będzie dawała również niebieskie dzieci.

 

 

CH.  J-Queen Calvados*PL

ur.10.10.2012

Grupa krwi  A

DRX f32

Laboklin:  Genotyp N/ Burmski  - heterozygota

DRX f32 genotyp / f33 fenotyp 

rodowód | wystawy | galeria


Queenie to moja perełka!  Postanowiłam pokazać ją na wystawie i włączyć do swojego programu hodowlanego i bardzo się cieszę z tej decyzji. Bardzo wytrwale pracowała, żeby z nami zostać.  Sprawia że moment porannej pobudki jest cudowny , bo przecież nie ma piękniejszego budzika niż mruczący i tulący sie do szyi kot :) Ma za sobą debiut na Międzynarodowej wystawie kotów w Pucku. Startowała w klasie młodzieży. W obydwa dni otrzymała oceny doskonałe. W niedzielę sprawiła mi ogromną radość nominacją do Best in Show ! Od małego czułam że drzemie w niej piękno :) potwierdziły to opinie sędziów z Francji i Włoch. Jestem dobrej myśli co do jej dalszego rozwoju ...

 

KOCURY

Hermes PasoDoble*PL

ur.28.06.2021

DRX n33

GRUPA KRWI B

 

CH. Ciastek PasoDoble*PL

ur.07.04.2014

GRUPA KRWI B

 DRX  d 21 33 

rodowód | wystawy | galeria

Ciastek jest kocurkiem , którego szukałam ponad 3 lata... Jest po niebieskim ojcu więc niesie rozjaśnienie z czego się bardzo cieszę i ma ładny stop, na którym zależało mi najbardziej. Potrzebuje jeszcze czasu na wyrośnięcie  ale jestem dobrej myśli ponieważ już na tym etapie cieszy me oczy bardzo.To kocur z ogromnym potencjałem. Uwielbiam jego pędzelki w uszkach i sposób w jaki przytula się do mnie w nocy a najbardziej kocham jego dobre serduszko , które żyje z wszystkimi w zgodzie. Ciastek jest kotem , który z góry założył że zycie jest piękne i niewątpliwie mu z  tym dobrze! 

Ciastuś ma za sobą dwie wystawy , które odbył z sukcesem. Sumując otrzymał cztery oceny doskonałe, trzy certyfikaty CAC dzięki którym ukończył tytuł CHAMPIONA , Nominację do Best in Show! oraz swój pierwszy certyfikat CACIB na Interchampiona. Jestem spokojna co do jego rozwoju. Sędziowie potwierdzili moje obserwacje ... ma ładną główkę , mocną brodę , ładny stop, szerokie u nasady i dobrze osadzone uszy, wspaniałą sylwetkę i oczy pełne ekspresji :) Bardzo się podobał, do pełni szczęścia brakuje nam tylko lepszego futra:)

Ciastuś ma 3.5 roku i  jest kocurkiem nieznaczącym terenu co zdarza się w hodowli tak często jak 6 w totolotka chyba  :) Jego ojciec miał kilka incydentów a dziadek  również nie znaczył!