Nasze koty

Wonder Calvados*PL

ur.03.06.2022

DRX f22

 

 

Yoko PasoDoble*PL

ur.13.03.2020

DRX f23

 

Ronja Calvados*PL

ur.24.03.2021

DRX d09.22

 

Sophia PasoDoble*PL

ur.15.12.2018

DRX f09

Sophia to zupełnie nieplanowane dziecko :) Poraz kolejny przekonałam się że to czego nieplanuję  jest strzałem  w przysłowiową 10!...

 

Penelopa PasoDoble*PL (Helenka)

ur.20.05.2018

DRX d09

Penelopa w domu Helenka, to śliczna rudo biało dziewczynka o bursztynowych oczach.Przyjechała do nas z hodowli PasoDoble*PL Katarzyny Szeligiewicz. Ma przepiękną sylwetkę, dobre futro i cudowną główkę , która  cały czas  pracuje i to w dobrym kierunku. Myślę że czas będzie jej dobrym sprzymierzeńcem :) Przez biel , którą ma na sobie ucieszy nas w przyszłości kolorowymi dziewczynkami a i na kolor point możemy po niej liczyć. Teraz niech rośnie a czas pokaże swoje, bo przecież to on pisze najlepsze scenariusze ..Helenka odmieniła mój świat ... pomalowała go kolorami tęczy. Kocham ją tak bardzo że mocniej się nie da.

 

 

Piper Calvados*PL (Titu)

ur.01.11.2014

Grupa krwi  A

DRX f 32

niesie rozjaśnienie :) 

Titu to córka naszej J-Queen Calvados*PL  i S*Kaviandoo Katt Cobolt , niebieskiego pointa,  kocurka importowanego ze Szwecji . To mała trzpiotka , która totalnie zwariowała na moim punkcie :) Czasami mam wrażenie że myśli iż to ja jestem jej mamą. Titku jest miłością Ciastusia. To niesamowite ale między nimi naprawdę iskrzy... Jest jak wino , z wiekiem coraz piękniejsza ... mój ulubiony typ Devona. Piękna klinowata główka i to spojrzenie zgredziowate, które kocham  w niej do szaleństwa... a tak naprawdę to wieczny dzieciak, kochany, nie mający nic wspólnego z tym grożnym spojrzeniem, to latające  Tsunami , którego wszędzie pełno! Titku niesie rozjaśnienie, dzięki któremu będzie dawała również niebieskie dzieci.

 

 

KOCURY

Hermes PasoDoble*PL

ur.28.06.2021

DRX n33

GRUPA KRWI B