Kastraty

Fiona Niunioland*PL

ur.06.02.2008

FELV & FIV- NEGATYWNE

Grupa krwi "A"

DRX f32

 

rodowód | wystawy | galeria

W Fionce pokładałam ogromne plany hodowlane. Nie było nam jednak dane cieszyć się długo jej dziećmi... Została mamą dwóch cudownych miotów C i E po czym została wysterylizowana. Zamieszkała u mojej siostry. Jest bardzo szczęśliwa ... a ja razem z nią , bo dzięki temu mamy stały kontakt :) często ją widuję i mogę poprzytulać...

 

 

Achiote Szylkretka*PL (Clifford)

ur.22.05.2008

FELV & FIV-  UJEMNY  (11.02.2014 )

Grupa krwi "B"

DRX d33

 

rodowód | wystawy | galeria

Clifciu od początku brał udział w moim programie hodowlanym, był z nami ponad 6 lat . Dzięki niemu mam dwie cudowne dziewczynki Alison i Queenie. Tak wiele mu zawdzięczam ...  zamieszkał szczęśliwie u Ani w Gdańsku gdzie wiedzie spokojne życie kastrata... Ma swój fotel w salonie i dzieli łoże w sypialni razem ze swoją Anulką :)

 

 

 

 

 Elin Rex DorTina*PL

ur.15.04.2007
 
FELV &  FIV NEGATYWNE
 
Grupa krwi "A"
 
DRX n23

rodowód | wystawy | galeria

To właśnie od niej zaczęła się nasza przygoda hodowlana. Zamieszkała z nami w lipcu 2007 roku. Rok później startowała w klasie otwartej na wystawie w Sopocie. Jej debiut dostarczył nam wiele radości i emocji. Otrzymała dwie oceny doskonałe i dwa certyfikaty na Championa. To cudowna mama.Wspaniale opiekuje się swymi dziećmi a jeszcze lepiej potrafi się z nimi porozumiewać cichym pogruchiwaniem .To najmądrzejsza kotka z całego stada. Okazuje mi niezwykłe przywiązanie. Bardzo ją kocham. Elin bardzo żle znosiła wystawy , dlatego postanowiłam jej nie wystawiac i nie narażać na stres.

Elin to kotka od której wszystko się zaczęło. W kwietniu skończyła 10 lat i wciąż jest w świetnej kondycji. To główny filar naszej hodowli. Na zawsze zostanie  z nami. Kocham ją całym sercem, jest cudowną towarzyszką , sama zresztą czuje się bardzo odpowiedzialna za nasze koty i kocięta.

 

 

CH. Alison Calvados*PL

ur.14.05.2009

FELV  & FIV - NEGATYWNE

Grupa krwi "A"

DRX f33

rodowód | wystawy | galeria

Alison jest nieplanowanym szczęściem, które pozostało w naszym domu z kociąt na literkę "A". To piękna niebieskooka Gazela umalowana niczym pędzlem prawdziwego artysty w mój ulubiony kolor point w dodatku szylkret. Jest niezwykle czułym kotem.  Swoją pierwszą wystawę zakończyła ogromnym sukcesem. Pokazała siebie i swój cudowny charakter najlepiej jak tylko mogła. Otrzymała bardzo dobre opisy i oceny: EX 1, CAC, Best in Variety, Nominację do BIS i BOS (Best opposite sex) cat.3 kotów krótkowłosych. SUMUJĄC: NAJLEPSZA W KOLORZE, NAJLEPSZA W TYPIE, NAJLEPSZA Z KOTEK DOROSŁYCH KATEGORIA  III. Jest tak kochana że można ją jeść garściami ...

Alison została wyłączona z programu hodowlanego i zamieszkała z Kochaną Panią Anią w Elblągu. To była dla mnie bardzo trudna decyzja... ale wiem że jest szczęśliwa.